Servisa tālr.:
+371 22 142 142
Servisa darba laiks:
P.-Pk. 10:00 - 19:00
Servisa adrese:
Kr. Barona iela 70, Rīga.
VISAS KATEGORIJAS

Sponge Silelis T-1

58.83 EUR
Šilelis T-1 ir jaunās paaudzes Android TV kaste, kas pārvērš Jūsu televizoru vai projektoru par viedo ierīci. Skatieties savas iecienītākās filmas, YouTube video, klausieties mūziku, pārlūkojiet tīmekli, spēlējiet spēles un izmantojiet citas dažādas funkcijas, sēžot uz dīvana. Tv kastē ir jaudīgs četrkodolu processors, penta kodola videokarte, 2 GB operatīvā atmiņa un 16 GB iebūvētā atmiņa, kas var tikt paplašināta ar Micro SD un USB(HDD)

Mediju centrs
Savienojiet ierīci ar internetu, izmantojot WI-FI vai LAN un izbaudiet TV šovu izlasi, filmas, skaties ziņas, klausieties mūziku, radio vai spēlējiet video spēles. Tv kastes mediju centrā atrodamas dažas no populārākajām programmām un aplikācijām, piemēram, YouTube, Netflix, Red Bull TV, Spotify, Chrome u.c.

Jauda
Spēcīgais četrkodolu procesors, penta kodola videokarte un 2 GB operatīvā atmiņa spēj nodrošināt TV kastes kvalitatīvu rādījumu

Video kvalitāte
Izšķirtspēja ļaus Jums baudīt kino kā nekad agrāk! Tagad Jūs varēsiet  iegremdēties skaistākajā skatā, ko esat redzējuši Jūsu viesistabā. 

Ieejas
Televizora kastīti ir iespējams pievienot televizoram, projektoram vai monitoram, izmantojot HDMI ieeju. USB ports ļauj kastīti savienot ar tastatūru, peli, cieto disku, USB zibatmiņas disku un pat uzlādēt tālruni. 

Uzstādīšana ar 3 vienkāršiem soļiem 
1. Pievienojiet televizora kastīti tuvumā esošām strāvas avotam
2. Savienojiet vienu HDMI kabeļa galu ar TV kasti un otru kabeļa galu ar televizoru vai citu video displeja ierīci
3. Pievienojiet TV kastei interneta kabeli vai izveidojiet WIFI savienojumu.


Specifikācija
līdzīgas preces
Denver MTW-756TWINNB
92.80 EUR
grozā
Denver MT-1080T2H
105.15 EUR
grozā
Denver DWM-100USBBLACKMK2
56.39 EUR
grozā