Servisa tālr.:
+371 22 142 142
Servisa darba laiks:
P.-Pk. 10:00 - 19:00
Servisa adrese:
Kr. Barona iela 70, Rīga.
Svarīgs paziņojums mūsu klientiem! 06.10.-12.10. mūsu iServiss.lv komanda ņems mazu atelpu un dosies atvaļinājumā. Lūdzu, ieplānojiet nepieciešamos remontdarbus savām ierīcēm pirms vai pēc šiem datumiem. Paldies par sapratni un pacietību!
VISAS KATEGORIJAS

Priekšējās ekrāna līmlentes iPhone 4/4s priekšējam ekrānam

6.92EUR
bool(false) bool(true) string(5) "03385"
Artikuls: 03385
Pieejamība: Attālinātajā noliktavā 2 gab.
Piegāde: 4-5 darba dienas
Raksturojums kopā ar specifikācijām Ietver Dažas Vairāki Peel off uzlīmes Pilnīgi jauns Excellent apple iphone 4 Mastikas sloksnes attiecībā uz Top displeja ekrāna konstrukcija Labas kvalitātes materiāli, augstas kvalitātes dizains 100% Ideāla forma Droši un droši
Raksturojums kopā ar Specifikācijas Ietver Dažas Vairāku Peel off uzlīmes Pilnīgi jauns Excellent apple iphone 4 Mastic Strip attiecībā uz Top Display Screen Konstrukcija Labas kvalitātes materiāli, augstas kvalitātes dizains 100% Ideāla forma Droši un droši likt top displeja ekrāna konstrukcija uz ķermeņa Apraksts produkta Vai esat gonna aizstāt savu pašreizējo apple iphone 4g top monitoru, jo tas ir bojāts vai varbūt bojāts? Jums būs nepieciešama šāda veida 3M divpusējā līme, lai varētu droši un droši ievietot jauno monitoru uz rāmja, lai iegūtu ērtu uzstādīšanu. Šāda veida uzlīmes būtu jāizmanto, kad atjaunina augšējo displeja ekrānu ar apple iphone 4g, neatkarīgi no tā, vai tiek mainīts jauns saskaldīts displejs vai varbūt tiek mainīts uz krāsojuma displeju. Komplektā ietilpst pieci komplekti, kas ietver 3M uzlīmes, kas paredzētas apple iphone 4 ieejas monitora uzstādīšanai. Iepakojuma raksti Piecas iphone4 līmlentes Strip regarding Entrance Display Assemblage Juridiskā atruna Warm and friendly Indication: Īpašas spējas un metodes, kas nepieciešamas pareizai uzstādīšanai. Padomājiet, pirms nolemjat izņemt savu apple iphone. Ņemiet vērā: Mūsu komanda nav atbildīga par jebkāda veida kaitējumu, kas radies, uzstādot šo konkrēto objektu!
item_group_id 237
Specifikācija
līdzīgas preces
Puloka futrālis Samsung Galaxy Alpha G850 White
6.79 EUR
grozā
OEM displeja līmplēve iPhone 13 Pro Max tālrunim
8.47 EUR
grozā
OEM akumulatora līmlente priekš iPhone 13 Pro Max
10.13 EUR
grozā