Servisa tālr.:
+371 22 142 142
Servisa darba laiks:
P.-Pk. 10:00 - 19:00
Servisa adrese:
Kr. Barona iela 70, Rīga.
VISAS KATEGORIJAS

Cowin HE5A

59.35 EUR
 Profesionāla trokšņu samazināšanas tehnoloģija. Ievērojams trokšņa samazinājums ceļojumiem, darba vietām un jebkurā vietā. COWIN HE5A - viegla, ērta, izturīga un novērš kabīnes trokšņu, pilsētas satiksmi, aizņemtu biroju un sporta zāli, ļauj koncentrēties uz to, ko vēlaties dzirdēt, baudīt mūziku, filmas, video un sportu.
Izcila skaņas kvalitāte. Pateicoties BES mikroshēmai un Bluetooth 4.2, jūs varat saņemt augstas kvalitātes HD skaņu katru reizi un jebkurā vietā. 90 dB bezvadu austiņas nodrošina augstas kvalitātes stereo skaņu un zemu latentumu ar uzticamu basu skaņu.
Ērts, izturīgs un caurspīdīgs. Ergonomiskais dizains nodrošina, ka HE5A paliek ērti ausīs, nodrošinot, komfortu uz kakla un nebūs noguruma ausīm. Tas ir piemērots ausīm ar parasto izmēru un nomaināmiem izmēriem. HE5A var izturēt sviedru treniņus (nav ūdensnecaurlaidīgi).
Lieliska zvana kvalitāte. HE5A reklamē augstas kvalitātes mikrofonu ar kristāldzidru sakaru kvalitāti - zvanīt nekad nav bijis vieglāk, pateicoties iespējai atbrīvoties no vadu mikrofoniem un austiņām. Kontrolējiet savu mūziku un zvaniet, izmantojot iebūvētās pogas, lai palielinātu skaļumu uz augšu / uz leju vai dziesmas izlaižot / attītu atpakaļ.
Ilgstoša jauda, lai atbilstu jūsu vajadzībām - Ievērojami ilgāks akumulatora darbības laiks, lai klausītos mūziku līdz 8 stundām ar uzlādi tikai 2,5 stundas.
Specifikācija
līdzīgas preces
Forme Kotion Each G2000 Gaming
23.69 EUR
grozā
Denver TWE-36 black
16.18 EUR
grozā
Cowin E7 ANC red
73.80 EUR
grozā