Pr. - Pk. 10:00-19:00, +371 25757200 (veikals), +371 22142142 (serviss), A.Deglava 7 Rīga
 
 Remonts   Kā iegādāties?  Atsauksmes  ParMums  Kontakti  Mans konts  Vakances 
 

Par mums

Mūsu specializācija ir jebkuras sarežģītības Apple tehnikas, kā arī citu mobilo telefonu remonts, diagnostika, ka arī mazumtirdzniecība. Tāpat piedāvājam plašu aksesuāru klāstu Apple mobilajiem telefonien, datoriem utt. Tagad Jūs varat piešķirt savai mīļākāi ierīcei vēlamo izskatu, kā arī nokomplektēt ar modernākajiem aksesuāriem un paplašināt to funkcionalitāti.

 

Veicot remontdarbus mēs varam sniegt jums visas nepieciešamās rezerves daļas, ka arī garantēt saudzīgu attieksmi un kvalitatīvi izpildīto darbu. Visām rezerves daļām un visiem darbiem ir garantija. Tagad jūs varat būt pārliecināti par sava tālruņa drošu un ilgu turpmāku kalpošanu. Pat tad, ja tālrunim būs nepieciešams sarežģīts remonts, mēs esam gatavi to veikt īsā laika sprīdī. Nepieciešamais remonts un detaļu nomaiņa tiek saskaņota ar klientu. Jūs varat būt droši, ka saņemsiet tikai to, ko vēlaties un par pieņemamu cenu.

 

Mēs darbojamies šajā jomā jau 5 gadus, savukārt mobilo telefonu remontu praktizējam jau krietni pirms uzņēmum nodibināšanas. Šajā laika posmā esam saskārušies ar dažādas sarežģītības pakāpes defektiem, kurus esam veiksmīgi novērsuši. Pateicoties uzkrātajai pieredzei esam spējīgi novērst vissarežģītākos defektus. Mūsu komanda mīl savu darbu. Pateicoties profesionālajai pieejai darbam varam piedāvāt augtsa līmeņa servisu, kā arī vienmēr sekojam tehnoloģijas attīstībai, lai spētu piedāvāt pašu jaunāko.

 

 

Rekvizīti un citas lietas šeit.Sākums   Remonts   Kā iegādāties?  Atsauksmes  ParMums  Kontakti  Mans konts 
Salidzini.lv logotips
Akcijas, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliRealizācija