Pr. - Pk. 10:00-19:00, +371 25757200 (veikals), +371 22142142 (serviss), A.Deglava 7 Rīga
 
 Remonts   Kā iegādāties?  Atsauksmes  ParMums  Kontakti  Mans konts  Vakances 
DJI
Mavic Pro Platinum Fly more kit


Viskompaktākā lidojošā kamera, ko DJI jebkad ir uzbūvējis. Viegls, spēcīgs, radošs un bez liekiem uztaukumiem, Mavic Pro Platinum  ir spējīgs lidot jebkur!

DJI Mavic Pro Platinum 

Jauns un izsmalcināts dizains. Palielināts lidojuma ilgums līdz 30 minūtēm un lidojums klusāks pat par 60%. Tas šo iekārtu padara par līdz šim kompatkāko kāda izveidota. 

DJI Mavic PRO ir mazākais un spējīgākais drons, kas pārvērš debesis par mūsu radošuma ieleju bez liekiem uztraukumiem, palīdzot jums katru momentu debesīs radīt īpašu. Aiz kompaktā izmēra slēpjas augstas kvalitātes un tehnoloģijas apvienojums, kas DJI Mavic padara par vienu no izsmalcinātākajiem droniem, kāds jebkad ir izveidots. 24 augstas veiktspējas kodoli ar jaunu translēšanas sistēmu, kas nodrošina pat 7km lidošanas diapazonu, 5 redzamības sensori un 4K izšķirtspējas kamera ar 3 asu stabilizāciju. Un tas viss tikai pirksta kustības attālumā!

Galvenās funkcijas.

Spēcīgs! 

 


Nekādu šķēršļu un traucējumu.
Nepasargāts drons varētu ietriekties jebkādos šķēršļos veicot garu distanci viens pats.  Mavic izmanto SkyAutonomy tehnoloģiju, lai sajustu šķēršļus pat 15m attālumā. Tas var aplidot viņiem apkārt vai vienkārši apstāties un turēties vienā punktā izvairoties no sadursmes, kamēr mēs neredzam, kur Mavic dodas.

Precīza karāšanās.
Satelītu pozicionēšana var tikai palīdzēt dronam karāties vienā punktā. Bez satelītiem drons nebūs spējīgs noteikt savu pozīciju un kļus nestabils atrodoties gaisā.  Kā arī priekšējie un apakšējie redzamības sensori nodrošina precīzu karāšanos arī iekštelpās.Atjaunots : 2017-12-04
Sākums   Remonts   Kā iegādāties?  Atsauksmes  ParMums  Kontakti  Mans konts 
Salidzini.lv logotips
Akcijas, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliRealizācija